..::Hollow Bleach::..

///////\\\\\\\\\-=Bleach Rpg=-//////\\\\\\\\


#1 2008-07-14 14:33:29

HiTsUgAyA_SaN

Kapitan 10 odzialu

3242430
Skąd: Soul society
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 114
Punktów :   
WWW

Benihime

Forma 1:Benihime w normalnej formie wygląda jak zwykła drewniana laska (na swoim końcu namalowaną ma czaszkę potrafiącą oddzielić duszę od ciała osoby do której zostanie przyłożona). Laska jest jedynie pokrowcem na broń, który skrywa klingę. Ostrze jest idealnie proste i ścięte na końcu.

Forma Shi-Kai:
Ostrze staje się szersze niż w poprzedniej formie, rękojeść przy końcu lekko zagina się na kształt litery ,,J''. Z końca rękojeści zwisa mała czerwona wstążeczka, a tuż przy końcu ostrza wisi mały łańcuszek. Specjalne zdolności Benihime: wystrzelenie wiązki energii w przeciwnika oraz tarcza krwawej mgły która chroni właściciela przed obrażeniami. Komenda uwalniająca to "okiro" ("przebudź się").


_______________________________________________________________________________________

Rasa-Shinigami
Energia Duchowa-nieograniczona
Umiejętności-Wszystkie
Broń-Zanpakutou (Hyorinmaru)
Złoto-Wiele
Ranga Specjalna-Sensei
Strój-Strój Kapitana Dziesiątego Oddziału
Zwierzatko(pet): nie posiada
Artefakty: wszystkie
Wzmocnienia: wszystkie
Zwoje: wszystkie
Itemy: wszystkie (dla shinigami)

Wali wygrane-0
Walki przegrane- 0
Zabici Puści- 0
________________________________________________________________________________________


Moj Zabójca Dusz to: Hyorinmaru

Forma 1:  wielkością dopasowany do mojej wielkości z pokrytą błękitnym aksamitem rękojeścią zakończoną czymś na kształt gwiazdy; błyszczący i przejmujący chłodem, gdy na niego spojrzeć.

Forma 2:zwiększa się lekko, a z jego końca wyrasta długi łańcuch zakończony ostrym księżycem; może zamrażać uderzeniami; mogę też przyzwać wtedy lodowego smoka

Ban-Kai:Zanpakutou przyrasta do mnie przez lód, który moją prawą ręką (dzierżącą go) okrywa wzorem paszczy smoka, z której wychodzi ostrze; na lewą ręką nałożona jest druga, lodowa łapa; mam dwoje lodowych skrzydeł z ogonem wyrastającym w miejscu ich stky z moimi plecami oraz trzy, czteroramienne gwiazdy wiszące za mną - wyznaczają czas trzymania mojego Ban-Kai, który jest najpotężniejszy ze wszystkich wodnych i lodowych


http://www.animate-usa.com/HTML/PB/IMAGES/BLEACH_0506E.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl