..::Hollow Bleach::..

///////\\\\\\\\\-=Bleach Rpg=-//////\\\\\\\\


#1 2008-07-14 13:53:07

HiTsUgAyA_SaN

Kapitan 10 odzialu

3242430
Skąd: Soul society
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 114
Punktów :   
WWW

Kakushitsuijaku (Przyzwanie tropiących wróbli)

Zaklęcie to tropi i lokalizuje jakąkolwiek energię duchową, na której skupi się osoba rzucająca czar. Aby je aktywować, osoba musi narysować koło podzielone na cztery części (w każdej specyficzny znak, jak na rysunku), które zaczyna promieniować niebieskawym światłem po zakończeniu inkantacji. Następnie w kole pojawiają się cyfry - coś w rodzaju naszej długości i szerokości geograficznej.



Wymagane----->    Energia duchowa 7.000


_______________________________________________________________________________________

Rasa-Shinigami
Energia Duchowa-nieograniczona
Umiejętności-Wszystkie
Broń-Zanpakutou (Hyorinmaru)
Złoto-Wiele
Ranga Specjalna-Sensei
Strój-Strój Kapitana Dziesiątego Oddziału
Zwierzatko(pet): nie posiada
Artefakty: wszystkie
Wzmocnienia: wszystkie
Zwoje: wszystkie
Itemy: wszystkie (dla shinigami)

Wali wygrane-0
Walki przegrane- 0
Zabici Puści- 0
________________________________________________________________________________________


Moj Zabójca Dusz to: Hyorinmaru

Forma 1:  wielkością dopasowany do mojej wielkości z pokrytą błękitnym aksamitem rękojeścią zakończoną czymś na kształt gwiazdy; błyszczący i przejmujący chłodem, gdy na niego spojrzeć.

Forma 2:zwiększa się lekko, a z jego końca wyrasta długi łańcuch zakończony ostrym księżycem; może zamrażać uderzeniami; mogę też przyzwać wtedy lodowego smoka

Ban-Kai:Zanpakutou przyrasta do mnie przez lód, który moją prawą ręką (dzierżącą go) okrywa wzorem paszczy smoka, z której wychodzi ostrze; na lewą ręką nałożona jest druga, lodowa łapa; mam dwoje lodowych skrzydeł z ogonem wyrastającym w miejscu ich stky z moimi plecami oraz trzy, czteroramienne gwiazdy wiszące za mną - wyznaczają czas trzymania mojego Ban-Kai, który jest najpotężniejszy ze wszystkich wodnych i lodowych


http://www.animate-usa.com/HTML/PB/IMAGES/BLEACH_0506E.jpg

Offline

 

#2 2008-07-14 13:54:43

Ichigo Kurosaki

Mistrz Vizard

12621385
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 38
Punktów :   

Re: Kakushitsuijaku (Przyzwanie tropiących wróbli)

chyba z bleach.pl to wziołeś.A biore to


Rasa:Vaizard
Kasa:dużo
Umiejętności:Getsuga Tenshō,Czarna Getsuga Tenshō,Błyskawiczne kroki,Soukatsui (Droga Zniszczenia),Souren Soukatsui (Podwójny Lotus) ,Otwieranie portali ,Wykruwanie Energii duchowej,Kurohitsugi (Czarna trumna),Kakushitsuijaku (Przyzwanie tropiących wróbli)
Energia Duchowa:Nieograniczona
Ranga specjalna:brak
Strój:Shinigami
Zwierzatko(Pet):brak
Artefakty:wszystkie
Wzmocnienia:wszystkie
Zakupione itemy:wszystkie
Pokonani Puści:0
Pokonani Przeciwnicy:0
Przegrane walki:0
_____________________________________
Mój miecz to Zangetsu
1 Forma:Ogromna katana
Shin-Kai:Przypomina wielki tasak.Specjalnym atakiem jest  getsuga tenshō (dosłownie księżycowy kieł przebijający niebo).
Ban-Kai:Tensa Zangetsu(dosłownie łańcuchy niebios - tnący księżyc)Miecz zmniejsza się do rozmiarów zwykłej katany tylko że staje się czarny.Jego atak specjalny to czarna getsuga tenshō.Forma Ban-Kai zwieksza moją szybkośc i dzieki temu jestem szybszy niż kiedy używam błyskawicznych kroków.

http://farm2.static.flickr.com/1048/528764291_6dbc3f311a.jpg

Offline

 

#3 2008-07-16 14:27:07

HiTsUgAyA_SaN

Kapitan 10 odzialu

3242430
Skąd: Soul society
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 114
Punktów :   
WWW

Re: Kakushitsuijaku (Przyzwanie tropiących wróbli)

ta umiejetnosc akurat tak... dopisz sobie


_______________________________________________________________________________________

Rasa-Shinigami
Energia Duchowa-nieograniczona
Umiejętności-Wszystkie
Broń-Zanpakutou (Hyorinmaru)
Złoto-Wiele
Ranga Specjalna-Sensei
Strój-Strój Kapitana Dziesiątego Oddziału
Zwierzatko(pet): nie posiada
Artefakty: wszystkie
Wzmocnienia: wszystkie
Zwoje: wszystkie
Itemy: wszystkie (dla shinigami)

Wali wygrane-0
Walki przegrane- 0
Zabici Puści- 0
________________________________________________________________________________________


Moj Zabójca Dusz to: Hyorinmaru

Forma 1:  wielkością dopasowany do mojej wielkości z pokrytą błękitnym aksamitem rękojeścią zakończoną czymś na kształt gwiazdy; błyszczący i przejmujący chłodem, gdy na niego spojrzeć.

Forma 2:zwiększa się lekko, a z jego końca wyrasta długi łańcuch zakończony ostrym księżycem; może zamrażać uderzeniami; mogę też przyzwać wtedy lodowego smoka

Ban-Kai:Zanpakutou przyrasta do mnie przez lód, który moją prawą ręką (dzierżącą go) okrywa wzorem paszczy smoka, z której wychodzi ostrze; na lewą ręką nałożona jest druga, lodowa łapa; mam dwoje lodowych skrzydeł z ogonem wyrastającym w miejscu ich stky z moimi plecami oraz trzy, czteroramienne gwiazdy wiszące za mną - wyznaczają czas trzymania mojego Ban-Kai, który jest najpotężniejszy ze wszystkich wodnych i lodowych


http://www.animate-usa.com/HTML/PB/IMAGES/BLEACH_0506E.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl