..::Hollow Bleach::..

///////\\\\\\\\\-=Bleach Rpg=-//////\\\\\\\\


#1 2008-07-16 12:48:18

HiTsUgAyA_SaN

Kapitan 10 odzialu

3242430
Skąd: Soul society
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 114
Punktów :   
WWW

Pusci

Aby pokonac Pustego nalezy trafic mu w leb ale przed walka z pustym nalezy powiadomic dowolnego kapitana lub ichigo o ile jest na forum lu mozna tez poprosic go na gg aby przyołał pustego po zabicu duzej ilosci pustych nalezy do kapitana Dziesiatego odziału Hitsugay wysłac Pw z iloscia zabitych pustych i z Linkami do walk z nimi a wtedy poznacie imie swojego Zabójcy Dusz


_______________________________________________________________________________________

Rasa-Shinigami
Energia Duchowa-nieograniczona
Umiejętności-Wszystkie
Broń-Zanpakutou (Hyorinmaru)
Złoto-Wiele
Ranga Specjalna-Sensei
Strój-Strój Kapitana Dziesiątego Oddziału
Zwierzatko(pet): nie posiada
Artefakty: wszystkie
Wzmocnienia: wszystkie
Zwoje: wszystkie
Itemy: wszystkie (dla shinigami)

Wali wygrane-0
Walki przegrane- 0
Zabici Puści- 0
________________________________________________________________________________________


Moj Zabójca Dusz to: Hyorinmaru

Forma 1:  wielkością dopasowany do mojej wielkości z pokrytą błękitnym aksamitem rękojeścią zakończoną czymś na kształt gwiazdy; błyszczący i przejmujący chłodem, gdy na niego spojrzeć.

Forma 2:zwiększa się lekko, a z jego końca wyrasta długi łańcuch zakończony ostrym księżycem; może zamrażać uderzeniami; mogę też przyzwać wtedy lodowego smoka

Ban-Kai:Zanpakutou przyrasta do mnie przez lód, który moją prawą ręką (dzierżącą go) okrywa wzorem paszczy smoka, z której wychodzi ostrze; na lewą ręką nałożona jest druga, lodowa łapa; mam dwoje lodowych skrzydeł z ogonem wyrastającym w miejscu ich stky z moimi plecami oraz trzy, czteroramienne gwiazdy wiszące za mną - wyznaczają czas trzymania mojego Ban-Kai, który jest najpotężniejszy ze wszystkich wodnych i lodowych


http://www.animate-usa.com/HTML/PB/IMAGES/BLEACH_0506E.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl